Organizasyon Hizmetleri, Fuar, Ramazan, Düğün, Davet, Sünnet, Yılbaşı, Animasyon, Kokteyl
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: organizasyonhizmeti
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Resim Galerisinden
Kokteyl Organizasyonu
Kokteyl Masa Kiralama
Sünnet Organizasyonu
Balon Süslemesi
Sünnet Düğünü Süsleme
Kiralık Palyaço
Patlamış Mısır Arabası Kiralama
Açılış Kokteyl Organizasyonu
Açılış Kokteyl
Sandalye ve Masa Süsleme
Okul Şenlik Organizasyon
Okul Şenliği
Yıl Sonu Okul Şenlikleri
Doğum Günü Organizasyonu
Doğum Odası Süsleme
Açılış Kokteylleri
Animasyon Grubu
Sünnet Düğünü Organizasyonu
Sünnet Düğünü Süsleme
Sünnet Çocuğu Tahtı Kiralama
Kokteyl Organizasyonları
sticky

Kokteyl OrganizasyonÖzel anlar için birçok müşterimiz Kokteyl Organizasyonu talep etmektedir. İster düğün isterse nikah olsun şık duran bistro masalar ve mekan süslemeleri hem sade hem de şık gösterir düğün mekanını. Sonrasında ise iyi bir dj yada trio müzik grubu gelen konuklara güncel müzikleri çalarak eğlendirmeye başlayacaktır. Tabiî ki Kokteyl Menü ikramları çok önemli en güzel tatlar davetlileri ağızlarını tatlandıracaktır. Kokteyli sadece bireysel organizasyon olarak düşünmemek gerekir bir çok kurumsal müşterimiz açılış organizasyonu, ürün tanıtım lansmanı gibi etkinliklerde tercih ediyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmet fiyatlandırması istenilen menü, kişi sayısı,  organizasyon olacağı yere göre değişiyor. Her şey dahil olarak sunduğumuz paketleri mutlaka organizasyon yapmadan önce incelemeliniz kendi açınızdan faydalı olacaktır. Kurumsal Firmalar tarafından çok tercih edilen Coffe Break Konferans, Fuar,  Eğitim Seminerleri gibi organizasyonlarda tercih ediliyor. Sizlerinde tercihi coffee break veya kokteyl organizasyonu ise sizlere güzel sunumlu paketler oluşturabiliriz.  Alkollü ve Alkolsüz olmak üzere size farklı sunumlar ile uygun fiyatlı paketler oluşturabiliriz. Kokteyl Organizasyonları için bir birinden titiz çalışan personellerimizle önemli gününüzde hizmet için çalışıyoruz.  Seminer ve Konferans Organizasyonu için Catering Hizmeti aradığınızda ikram için en şık sunumlarımızla ikramlar gerçekleşiyoruz. 50 kişiden 1000 kişiye kadar Catering Organizasyon hizmeti vermekteyiz. Tüm ekipmanlarımız cam bardak ve kadeh, porselen sunum tabakları özel servis tepsilerinden oluşmaktadır.


Dernek Toplantısı ve Organizasyonları

Dernek ve  Vakıf ToplantılarıBirçok Dernek yöneticileri Türkiye de üyeleri için toplantılar düzenliyor bu vakıf toplantısı, toplantı organizasyonu, catering kokteyl, nelere dikkat edilmeli, düzenleme, nasıl yapılır. Örnekleri ile sizlere fikirler sunarak bilgi veriyoruz. Genellikle derneklerin kendi yerleri, otel salonu ve kiralık salonlarda gerçekleşen bu organizasyonlar. Toplantılarda yönetim kurulu ve üyelerin geliştirmek amaçlı fikirleri alınır. Toplantı yapılan salonlar çoğu zaman istenildiği gibi tüm ekipmanlarla donanımlı olmayabilir.  Yöneticinin ve üyelerin konuşma yapacağı bir ses sistemi, video konferans cihazı yada konuşma kürsüsü gibi organizasyon malzemelerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca tüm davetli olan dernek ve vakıf üyeleri için catering ikramları da gerekli.  Bu tarz organizasyonlarda gerekli olan bir catering firması sizin yardımcınız olabilir. Vakıf ve Dernek toplantısı genellikle konuşmalarla geçeceği için yemek yerine hafif aperatif yiyeceklerin tercih edilmesi sizler için zaman açısından fayda sağlayacaktır. Bazı müşterilerimiz toplantı salonunda değil giriş kısmında bir ayakta düzen olacak şekilde, catering kokteyl organizasyonu düzenlenmesini talep eder. Molalarda coffee break ikramları talep eder bu hizmet tercih nedeni ise sıcak içeceklerin yoğun tüketilmesidir. Ayaklı düzen oluştururken bistro masalar dan yardım alınır konuk sayısına göre toplantı salonuna yada giriş bölümüne organizasyon öncesi kurulum yapılır. Verilen molalarda ise tüm yiyecek ve içecekler hazır olur hızlı servis sağlanarak, toplantı organizasyonları tamamlanır. Bu tarz vakıf ve dernek organizasyonları için sizlere catering, kokteyl menüleri sunabilir ve fiyatları hakkında bilgi verebiliriz.


Açılış Organizasyonu

Açılış OrganizasyonuTürkiye genelinde yüzlerce mağaza, market, işyeri açılış organizasyonu gerçekleştiren firmamız sizlere, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli gibi birçok konu hakkında fikirler sunuyor. İlk önce açılış için bir firmadan anlaşmadan önce neler istediğinize karar vermelisiniz.  Bunu yapmanın en kolay yolu internetteki arama motorlarında daha önce hizmet vermiş organizasyon firmalarının web sayfalarına bakmak. Sonrasında beğendiğiniz etkinlikleri mutlaka not edin sonrasında bu bilgileri anlaşma yapmak istediğiniz, Catering Organizasyon Firması ile paylaşmaktır. Kurumsal bir firma ile bunları paylaştığınızda size zaten birçok seçenek sunarak paketler oluşturur. Hizmet alırken iki ayrı firma ile çalışmanızı önermiyoruz. Onun yerine tek bir firmadan tüm hizmeti almanız hem zaman açısından hem de bütçeniz açısından faydalı olacaktır. Ayrıca gelen konuklara Açılışta neler ikram edileceği hakkında bilgi almanızda fayda sağlayacaktır. Bunun için catering kokteyl menüleri, ve fiyatları incelemeniz sizlere fayda sağlar.  Kurumsal bayii açılışları, market açılış organizasyonu, gibi her alanda bir çok firma paketler oluşturur ve size teklif verirler. İstanbul da kurumsal bayi açılışı, mağaza açılışları,  için kokteyl & catering gibi farklı hizmetlerden oluşan paketler talep etmektedir.  Ama market açılış organizasyonları daha kapsamlı ve eğlence dolu organizasyonlar olarak görülmektedir.  Dolu dolu bir tanıtımlı dükkan açılış, cafe açılışı, güzellik salonu açılışları gibi etkinlikler gerçekleşmesini kim istemez ki ! Merak etmeyin bir çok, kurumsal firma yılların deneyimi ile sizlere en iyi hizmet için tüm Türkiye genelinde çalışıyor.  Firmaların asistanlarına Açılış Organizasyonları için soru sorduğunuzda bilgi alabilir ve beklide anlaşmaya varabiliriz. Bu kadar ayrıntısı sizin yerinize düşünen birçok işyeri açılış organizasyon firmaları, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında mevcuttur.  Eğer sizde İstanbul Catering & Organizasyon üzerine bir şirket ile anlaşmayı düşünüyorsanız bizi de arayabilir teklif alabilirsiniz.


Sünnet Düğünü Organizasyonları

Sünnet Düğünü OrganizasyonlarıSünnet Düğünü Organizasyonu için planlama, nasıl düzenlenir, neler yapılmalı, hazırlıklarım, fiyatları ve örnekleri gibi sizlere pratik bilgiler sunacağız.  İlk işimiz sünnet çorcuğu ne ister ondan başlayalım anlatmaya. Yapmış olduğumuz Sünnet organizasyonlarında gözlemlediğimiz çocukların pamuk şeker arabası ve palyaço servisi ile mutlu olduğu yönünde. Ardından tabiî ki aileler 4 yeniçeri ile kral tahtından omuzlarda taşınarak gelen konuklarının huzuruna getirilmesi oluyor.  Bu hizmetler gözünüzde büyümesin sünnetti nasıl yaparım diye düşünmeyin kiraladığınız tekne, düğün salonu, havuz başı gibi mekanlarda yapılacak hizmetin tüm planlamasını biz yapıyoruz. Öncelikle sünnet düğünü olacak mekanda erken saatlerde olup ekipmanları yerleştiriyoruz sonrasında balon süsleme gibi dekorasyonlar yapıyoruz. Sünnet düğünü başladığından itibaren tüm planlamayı sizler ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Misafirlerin tamamen gelmesi de önemli ona göre sünnet çocuğunun çıkış saatini ayarlıyor ve volkan, konfeti gibi materyalleri ona göre hazırlıyoruz.  Sünnet için Türkiye ve İstanbul genelinde bir çok Organizasyon Firması mevcut fakat deneyimlimi bunu iyi araştırmak gerekir. Ayrıca deneyimde bazen yetersiz geliyor sizin istediğiniz ekip ve ekipmanlarda mevcut mu ?  Birçok profesyonel firma mevcut bunu nasıl anlarız diye sorarsanız işyerine gidip kullanılacak olan tüm malzemeleri görmenizi öneririz. Ayrıca size katoloğ, broşür, resim gibi görselleri sunar ve fiyat verirse düğün günü bir sürprizle karşılaşmazsınınız da önüne geçmiş olursunuz. En güzel Sünnet Töreni Organizasyonu özellikle taht ve yeni çerilerden oluşan düğün paketlerinden satın almaktan geçiyor. Bütçeniz varsa masa ve sandalyeleri süsleme seçeneklerimiz ede göz atabilirsiniz.  Sünnet çocuğunun adını dekorasyon balonları ile yazabilir zincir balon ile süslemede yapabiliriz. Sizler için hazırladığımız sünnet paketlerinde bu saydığımız hizmetlerin hepsi mevcut ayrı ayrı fiyat almanıza gerek kalmıyor.  Sunduğumuz paketler nakliye, servis, taşıma birlikte İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası için Sünnet Organizasyonu fiyatları değişmemektedir.  Yıllardır yaptığımız işlerde bir çok düğün salonları, restoran, sosyal tesislerle çalışıyoruz eğer bir firma arıyorsanız bizden de fiyat almanızı hatırlatırız.  Sözün özü şüki profesyonel firmalar profesyonel işler yapar.  Sünnet Düğünü için hazırladığımız paketlere göz attınız mı size sunduğumuz fiyatları incelemenizi öneririz.


Düğün Organizasyonları

Nikah Kokteyli Düğün nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, nasıl olur, fikirleri, insanların en önemli günlerinden biri fakat organizasyon firmaları için kolay bir iş değildir. Çok titiz davranmak ve zaman planlamasını çok iyi bilmek gerekir.  Düğün firmaları basit olarak birçok organizasyon gerçekleştirmiş ve konuda da deneyimlilerdir.  Bir çok Organizasyon Şirketleri kendi elinde ekipman bulundurmaz ve çözüm ortakları vardır. Bu çözüm ortaklarından nikah masası, gelin yolu, şamdanlar, masa ve sandalye gibi malzemeler temin etmektedir. Nikah Organizasyonu daha kolay bir organizasyondur. Çoğu zaman Nikah Salonu ve Evlendirme dairelerinde gerçekleşir. Eğer terciniz Nikah Kokteyl Organizasyonu ise o zaman hemen bir firma ile anlaşmalı gün belirlemeniz gerekmektedir.  Catering Firması ile yapacağınız anlaşmada mutlaka vereceğimiz bilgiler iyi değerlendirmeniz gerekiyor.  Kendi ofisinde görüşmeniz ve hizmetler hakkında bilgi almanız zamanınız varsa çok faydalı olacaktır. Catering Şirketleri arasında anlaşma yaparken ikram menüleri ve fiyatları hakkında bilgi alıp sözleşme yapmanız çok önemlidir.  Düğün için Süsleme hizmeti de alacaksanız masaların süsleme renkleri, çiçekler, şamdanlar gibi birçok ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir.   Nikâh Kokteyl Fiyatları için bizimle de iletişime geçebilirsiniz. İstanbul genelinde Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere birçok hizmet gerçekleştiriyoruz.


Doğum Günü Organizasyonları

Doğum Günü OrganizasyonuDoğum Günü Organizasyonları için çok cazip fiyatlarla isteklere göre paketler oluşturuyoruz. İlk paketlerimiz den olan doğum günü ve catering ikram paketlerini müşteri temsilcimizden mutlaka arayıp öğrenmelisiniz. Kendi evinizin bahçesinde yada havuz başında bir davet düşünüyorsanız sadece yetişkinler için değil çocuklar için de bir çok eğlenceli hizmetler mevcuttur. Şişme oyun parkı ile siz davetlilerinizle ilgilenirken gelen konuklarınızın çocukları da çok eğlenecektir. Bunun yanında palyaço, sihirbaz + pinyata gibi bir çok hizmetler ide paketlere dahil ediyoruz.  Eğlence için ek seçenekler ile bütçenizi zorladan size en uygun doğum günü fiyatları veriyor ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Öncelikle bize gerek olan davetli ve çocuk sayısı ve catering hizmeti istiyorsanız menü bilgisi bunların bilgisi alarak farklı organizasyon paketleri oluşturabiliriz. İstanbul da çok moda olan doğum günülerinde dj, ses sistemi, kokteyl organizasyonu ayrı ayrı fiyatlandırmak yerine size bir pakette sunuyoruz. Önemle hatırlatmak isteriz ki Organizasyon Firmaları arasından ekipmanları ayrı ayrı yerden alırsanız maliyetler yükselebilir.  Yanı bir firmadan Catering Organizasyon iki hizmeti de alırsanız uygun fiyatlarla mal edebilirsiniz. Teklif alırken bizden de fiyat almanız sizlere yardımcı olacaktır.


Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal OrganizasyonKurumsal Organizasyonlar, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, sizlere faydalı birçok bilgi sunalım.  Öncelikle bayii toplantıları, lansman organizasyonu, tanıtım kokteyl gibi bir çok organizasyonda Catering Firmaları arasından biri ile anlaşmanız gerekiyor. Sonrasında yöneticilerin konuşmasını gerçekleştirmesi için kürsü + ses sistemi ekipmanları gerekiyor. İstanbul da birçok Catering & Organizasyon firması bu tarz etkinlikleri kolayca gerçekleştiriyor. Önemli hususlardan biri daha önce bu tarz işler yapmış olan firmaların organizasyon akışını kolayca yapmasıdır. Hafif yiyecek ve içeceklerin Seminer, Eğitim, Konferans gibi organizasyonlarda da kolaylık sağlayacaktır. Oturma düzenli bir organizasyon için masa sandalye gibi ek hizmetler gerekebilir. Ama birçok kurumsal firma bunu tercih etmez.  İş toplantılarının yapıldığı bir yerde konuşmaların yapılması için Kokteyl Organizasyonu daha uygundur. Gemi indirme töreni, tanıtım organizasyonu gibi farklı mekanlar içinse çadır kiralama firmasından destek almak gerekebilir. Hava durumunu iyi araştırmak zeminin kaplanması gibi bir çok husus vardır düşünmesine gerekilen. Kurumsal firmaların aslında bu tarz işlerle uğraşmak yerine Organizasyon Şirketleri arasında bir yerle anlaşırlarsa bu tarz işlerin hiç biriyle ilgilenmesine gerek kalmaz. Organizasyon Hizmeti olarak tüm ihtiyaç duyduğunuz anda 24 saat hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.